Porównywarka

Na naszej stronie znajdziecie Państwo szeroką ofertę mebli biurowych. Bardzo zależy nam na uczciwej współpracy z naszymi klientami i przykładamy dużą wagę, aby nasza obsługa była rzetelna i fachowa. Chcąc skrócić Państwu czas poszukiwań właściwego dla Państwa systemu meblowego i mając na uwadze, że niektóre z systemów meblowych, mogą wydawać się Państwu prawie identyczne, w tym miejscu chcemy pokrótce wyjaśnić różnice/podobieństwa pomiędzy poszczególnymi systemami meblowymi (dodatkowo wchodząc w dany system; w każdym jest jego szczegółowy opis).

Meble Gabinetowe:

Mebli gabinetowych tj. IDEA, MAGNIFICO, KENDO, TULUM, ELEGANTE czy EKO-GABINET nie trzeba porównywać gdyż różnice w wyglądzie, kolorystyce i stylu widać na pierwszy rzut oka.

Meble Pracownicze:

Większość mebli pracowniczych oferowanych na naszej stronie ma bardzo podobne, klasyczne bryły jednak każdy system ma cechy dla siebie charakterystyczne dlatego zdecydowaliśmy się na umieszczeniu ich na naszej stronie, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Poniższa tabelka ma być tylko wskazówką dla osób, które szukają konkretnej grubości blatu biurka lub dla których ważne jest otrzymanie mebli w danym terminie czy kolorze. Ceny poszczególnych mebli zależą od bardzo wielu czynników na których nie chcielibyśmy się tutaj skupiać, gdyż różnice w cenach nie są znaczące, a wybór każdego z tych systemów będzie bardzo dobrą decyzją ze względu na ich znakomitą jakość i precyzję wykonania.