O nas
Od momentu powstania firmy, współpracę z klientami opieramy na zasadach szczerości, rzetelności i uczciwości. 
 
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu mebli biurowych, współpracujemy osobiście z wieloma właścicielami firm produkujących meble, handlowcami, pracownikami magazynów i produkcji. Nasze wieloletnie relacje oparte są na przyjaźni i wzajemnym zaufaniu. Dzięki tym osobom zrealizowaliśmy tysiące zamówień, odpowiadających na potrzeby naszych Klientów, których pozytywne opinie są dla nas największą motywacją do nieustannego rozwoju. Posiadamy stałych Klientów, którzy wracają do nas po kolejne zamówienia, a także polecają nasze usługi innym, za co ogromnie dziękujemy.
Na stronie TMBmeble.pl znajdziecie Państwo tylko sprawdzone i solidne meble godne polecenia. Dostarczając do Państwa zamówienia jesteśmy przekonani o ich znakomitej jakości, co pozwala nam spać spokojnie. U nas TANIE nie znaczy gorsze – wszystkie meble na stronie TMBmeble.pl są wystawione w cenach brutto już po kilku lub kilkunasto % rabatach. Cyklicznie pojawiają się dodatkowe promocje o czym informujemy na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Cały czas się rozwijamy ucząc się od naszych dostawców oraz Klientów. Dlatego Państwa szczere opinie są dla nas bardzo ważne.

 
W imieniu wszystkich osób z którymi mam przyjemność współpracować zapraszam Państwa do wyboru mebli z naszej oferty. Z nadzieją przyszłego kontaktu, Kamil Dziubiński
 
 
Nasze wartości

Realizując zamówienia na stronie TMBmeble.pl wspólnie pomagamy osobom, które tego potrzebują. Co roku część dochodu przeznaczamy na zakup książek i zabawek edukacyjnych dla domów dziecka i przedszkoli. Ponadto w uwagach do zamówienia możecie Państwo podać adres strony internetowej wybranej fundacji / organizacji czy dane przelewu wraz z linkiem dotyczącym konkretnej potrzebującej osoby, a my przelejemy 1% wartości zamówionych przez Państwa mebli. 

Uczciwość oraz indywidualne podejście do Klienta to nasze najważniejsze wartości, którymi kierujemy się realizując każde Państwa zamówienie. Jesteśmy dostępni dla naszych Klientów w bardzo elastycznych godzinach, czy to po godzinie 07:00 rozwiewając wątpliwości dotyczących dostawy, czy to po godzinie 21:00 udzielając przez telefon wskazówek dotyczących montażu otrzymanych mebli. W miarę możliwości zawsze odbieramy telefon, a na nieodebrane połączenia oddzwaniamy. 

KONTAKT

Poniedziałek – Piątek
8.00 – 18.00
Sobota
10.00 – 15.00