Meble biurowe na wymiar La Perla

Meble biurowe na wymiar na przykładzie Kliniki La Perla Poznań, Lubin, Warszawa

11 sierpnia, 2022 Autor admin 0

Meble biurowe na wymiar dla Klinika La Perla.

Klinika La Perla którą zarządza Pani Prezes Kalina Ben Sira to od lat jedna z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej w Polsce. Klinika La Perla to gwarancja najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usługi z zakresu Chirurgii Plastycznej. W swojej ofercie posiada najskuteczniejszy sprzęt do likwidowania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki.

Od początku roku 2022 mieliśmy przyjemność zrealizować dla Pani Kaliny dwa duże projekty. Wyposażyliśmy meblami na wymiar Kliniki w Poznaniu i Lubinie. Każda realizacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Pani Kalina docenia produkty najwyższej jakości. Meble jakimi miały zostać wyposażone gabinety zabiegowe, rejestracja i pomieszczenia socjalne miały być najlepsze i spełniać najwyższe standardy jakościowe. Płyty laminowane firmy EGGER, płyty mdf lakierowane na wysoki połysk, zawiasy firmy BLUM, welurowa tkanina to tylko niektóre elementy użyte do realizacji obu projektów.

Ciekawym pomysłem był projekt biurka ze szklanym blatem i dodatkowo ze światłem LED pod blatem. W Klinice w Poznańskim Starym Browarze są takie dwa. Szafy z frontami wykonanymi z płyty laminowanej posiadają system Tip-on firmy BLUM. Fronty z płyty mdf w wysokim połysku wyposażone w zawiasy z dociągiem. Pufy tapicerowane czarnym welurem.

W Klinice w Lubinie ciekawym projektem było schowanie szafy ubraniowej we wnękę, a dookoła zamontowanie blend z takich samych płyt meblowych. Wygląda to naprawdę bardzo ciekawie. Przed szafą ubraniową stoi pufa tapicerowana tak jak w Poznaniu czarnym welurem.

Dla uzyskania pięknego efektu, kluczowym było idealne dobranie koloru płyt do koloru ścian, co się udało znakomicie.

Przy ulicy Wilczej w Warszawie, w najstarszej placówce La Perli zamontowaliśmy parę szafek wiszących potrzebnych dla wygodniejszej pracy, drzwi przesuwne oraz wykonaliśmy zabudowę prysznica, przekształcając go w mini magazynek.